Kiválóan főz, és a pályán a passzjáték az erőssége. Új igazolásunkkal, Németh Erikkel beszélgettünk.
Isten hozott a csapatban! Mesélj kicsit az eddigi pályafutásodról!
Zalaegerszegen nevelkedtem, ahol végig jártam az összes utánpótlás korosztályt, majd lehetőséget kaptam arra is, hogy a felnőtt csapatban bemutatkozzak. Ezt követően egy évet Szlovéniában, az NK Naftánál töltöttem, majd fél évig Szentlőrincen játszottam. Innen Soroksárra vezetett az utam, ahol három és fél évet töltöttem. Ezúton is szeretném megköszönni a klubnak, a vezetőknek, a szakmai stábnak és a játékostársaimnak az ott töltött időt és a sok támogatást!
Milyen célokkal vágsz neki a szezonnak?
Szeretnék fontos tagja lenni a csapatnak, és stabil, kiegyensúlyozott teljesítménnyel minél több győzelemhez segíteni az együttest. A célom, hogy a lehető legjobb helyezést érjük el a bajnokságban!
Hogyan jellemeznéd magad, mint labdarúgót?
Határozott és harcos játékosnak tartom magam, aki nagy munkabírással és megbízható passzjátékával igyekszik a csapat hasznára lenni. Mindig azon dolgozom, hogy a pályán a legtöbbet hozzam ki magamból, és segítsem a társaimat.
Mit csinálsz legszívesebben, amikor nem a focipályán vagy? Hogyan kapcsolódsz ki?
Szabadidőmben nagyon szeretek kirándulni és a természetben sétálni. Emellett a főzés az egyik kedvenc hobbim, ez az egyik legjobb kikapcsolódás számomra.
Mit üzennél az ajkai szurkolóknak?
Nagyon örülök, hogy az FC Ajka játékosa lehetek. Már alig várom, hogy pályára léphessek előttetek, és mindent megtegyek a csapat sikeréért! Minden mérkőzésen a maximumot fogom nyújtani, és remélem, hogy közösen sok örömteli pillanatot élhetünk majd át! Hajrá Ajka!
Sok mérkőzést és sok sikert kívánunk ajkai mezben, Isten hozott Nálunk!

Vélemény, hozzászólás?